fbpx

Aplinkotvarka24

Paslaugos

Kietosios dangos ir takai

Kietosios dangos  ir takai– tai pats ilgaamžiškiausias jūsų aplinkos elementas, todėl jis turi būti ypač gerai įrengtas ir kruopščiai apgalvotas jų dizainas.

Įvertinę jūsų sklypo situaciją padėsime pasirinkti teisingus pasluoksnių storius, dangos medžiagiškumą, kiekį bei formą.

Želdiniai

Jei norite susikurti gražią ir jaukią savo kiemo aplinką, mes rekomenduojame, kad želdiniai sudarytų bent 20 proc. sklypo ploto. Įvertinę sklypo situaciją želdinius parenkame pagal individualius poreikius ir norimą sukurti stilių.

Tvoros ir vartai

Apsitverti kiemą rekomenduojame tiems kam trukdo nuolatinis kaimynų žvilgčiojimas ir prašalaičių lengvas patekimas į jūsų teritoriją.

 Mes statome tinklines, segmentines, medines ir profilines-skardines tvoras. Taip pat patariame kokius pasirinkti vartus ir vartelius – stumdomus ar atveriamus, automatinius ar ne.

Lietaus nuotekų sistemos

Lietingesnio sezono metu, bei tirpstant sniegui per metus nuo gyvenamo namo stogo susidaro iki 100m3 vandens.

Nekontroliuojamas didžiulis epizodinis vandens kiekis gali stipriai pakenkti namo konstrukcijoms, bei susniokoti kiemo infrastruktūrą. Todėl visada rekomenduojame klientams įsirengti lietaus nuotekų sistemą, kurios dėka galima bus kontroliuoti vandens perteklių sklype.

Lietaus nuotekų sistemos sudedamosios dalys yra parenkamos individualiai įvertinus sklypo ir namo esamą ir būsimą situaciją.

 

Terasos, pavėsinės, sandėliukai

Terasos, pavėsinės, sandėliukai – tai mūsų aplinkos mažieji statiniai. Jie turi derėti prie esamo namo ir būti funkcionalūs, praktiški, ir patogiai išdėstyti jūsų aplinkoje.

 Patarsime koks statinių medžiagiškumas jums reikalingas, rekomenduosime spalvinę gamą, bei kokybiškai pastatysime.

Transportas

Vežame: žvyrą, smėlį, granito bei dolomito skaldą. Gruntą, augalinį sluoksnį, kompostą. Vežame savivarčiais iki 3t, 8t, 12t, 20t svorio (14m3). Pristatome Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. 8-tonis ir 20-tonis automobiliai turi greiferinį kaušą kurio pagalba galime susikrauti ir išvežti nereikalingą guntą, šakas, betono ir kitas atliekas ir birias medžiagas. Taip pat galime iškrauti atvežtą krovinį per tvorą ar kitokiu įprastam automobiliui nepatogiu būdu.

 

 

Bobcat'o paslaugos

Teikiame bobcat’o paslaugas. Galime iškrauti bei pakrauti krovinius. Nukasame gruntą bei kitą sklypui nereikalingą sluoksnį.

Vejos

Jei sklype norite turėti kokybišką nuolat žalią veją, būtinas pakankamas augalinio sluoksnis (apie 10 cm), kokybiškas įrengimas, nuolatinis laistymas (rekomenduojame įsirengti automatinę laistymo sistemą), tręšimas bent 3 kartus per sezoną ir pavasarinis aeravimas.

Aplinkotvarka24

Esame aplinkotvarkos įmonė, teikianti trinkelių klojimo, tvorų statymo, vejų įrengimo, želdinimo paslaugas